Rychlý kontakt

Garni Hotel Svitavy
Riegrova 7
568 02 Svitavy

GPS souřadnice:
49°45'33.509"N
16°27'48.891"E

Tel.: +420 461 311 385
Mob.: +420 774 459 999
E-mail: info@garni-svitavy.cz

Garni Hotel Svitavy - FacebookGarni Hotel Svitavy na Facebooku


Přijímáme platební karty:
Garni Hotel Svitavy - Master CardGarni Hotel Svitavy - Maestro CardGarni Hotel Svitavy - Visa CardGarni Hotel Svitavy - American Express


Přijímáme slevové karty:
Garni Hotel Svitavy - Sphere Card

Internet:
Wifi

Wifi

Ubytování ve Svitavách

Kapacita Garni Hotelu

11x dvoulůžkový pokoj (1x pokoj pro tělesně postižené)
2x apartmán s vanou
2x apartmán se sprchovým koutem
1x dvoulůžkový apartmán s kuchyňským koutem

Všechny naše pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, své věci můžete uložit do vestavěných skříní. Celý interier Garni Hotelu je vybaven kvalitním kobercem. Naši návštěvníci mohou při svém odpočinku využít LCD televizi, která patří mezi vybavení všech pokojů. Okna všech pokojů lze zakrýt dálkově ovládanými venkovními žaluziemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. V apartmánu naleznete koupelnu s vanou a minibar. Vchod do všech pokojů je řešen čipovou kartou.
 

Televize a internet

Všechny pokoje našeho hotelu jsou vybaveny kvalitními LCD televizemi s širokou nabídkou programů v českém jazyce, ale také v angličtině a němčině. Hosté ubytovaní v našem hotelu mohou také využít bezdrátového Wifi připojení k internetu.

Hosté v našem hotelu mohou využít bezdrátové připojení k internetu.
 

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj je vybaven dvoulůžkem, nočními stolky, skříní a LCD televizí. Součástí pokoje je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 

Apartmán

Apartmán nabízí více prostoru než dvoulůžkový pokoj. Je vybaven dvoulůžkem, nočními stolky, skříní, křesly se stolem a LCD televizí. Součástí apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.


 

Apartmán pro rodinu

Větší z apartmánů je řešen jako malý dvoupokojový byt s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Tento apartmán je umístěn v přízemí hotelu a má přímý přístup do prostoru městského koupaliště. Je tak ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi.

 

Ubytování pro tělesně postižené

V našem hotelu lze také využít pokoj pro tělesně postižené. V pokoji je více prostrou pro snadnou manévrovatelnost s vozíkem. Součástí ubytování je také upravená koupelna se snadnějším přístupem a madly.

Máte dotaz? Zašlete nám ho pomocí dotazníku níže

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět