Rychlý kontakt

Garni Hotel Svitavy
Riegrova 7
568 02 Svitavy

GPS souřadnice:
49°45'33.509"N
16°27'48.891"E

Tel.: +420 461 311 385
Mob.: +420 774 459 999
E-mail: info@garni-svitavy.cz

Garni Hotel Svitavy - FacebookGarni Hotel Svitavy na Facebooku


Přijímáme platební karty:
Garni Hotel Svitavy - Master CardGarni Hotel Svitavy - Maestro CardGarni Hotel Svitavy - Visa CardGarni Hotel Svitavy - American Express


Přijímáme slevové karty:
Garni Hotel Svitavy - Sphere Card

Internet:
Wifi

Wifi

Kam ve Svitavách za sportem

Svitavský stadion

Nově zrekonstruovaný víceúčelový volnočasový areál "Svitavský stadion" obsahuje vše, co lze ve volnočasovém areálu nalézt - dvě fotbalové plochy, moderní atletický stadion, umělou ledovou plochu a tenisové kurty. Kolem celého areálu je postavena asfaltová dráha pro inline bruslaře. V areálu Svitavského stadionu lze také nalézt dvě dětská hřiště, hřiště pro seniory, petanque a zázemí pro bruslaře.

V případě, že si chcete v areálu Svitavského stadionu odpočinout, můžete využít zázemí v tribuně, kde naleznete moderně vybavenou posilovnu, vířivku či páru. Relaxovat můžete také v restauraci Pod hodinami.

Sportovní hala Na Střelnici

Sportovní hala Na Střelnici je víceúčelovým sportovním zařízením evropské úrovně s hrací plochou 46x25m. V hale se pravidelně konají vrcholé sportovní akce a turnaje ve volejbale, basketbale a dalších sportech. Své soustředění zde absolvují přední čeští i zahraniční sportovci a sportovní týmy. Nad hlavní plochou je umístěna 14,75 metrů vysoká horolezecká stěna s převisem. Ve sportovní hale Na Střelnici můžete nalézt také špičkově vybavené fitness centrum a saunu.

Plážový volejbal

Plážový volejbal - SvitavyV těsné blízkosti Garni Hotelu se nachází kurty pro plážový volejbal. Tyto kurty jsou umístěné v areálu městského koupaliště. Pro návštěvníky ubytované v Garni Hotelu jsou kurty po předchozí domluvě k dispozici zdarma.

Squash a Bowling Na Střelnici

Squashové a bowlingové centrum se nachází cca 300 metrů od Garni Hotelu v těsné blízkosti sportovní haly Na Střelnici. Bowling si zde můžete zahrát na prvotřídních dráhách Brunswick. Hráči maji k dispozici čtyři dráhy. Pro fanoušky squashe jsou připraveny dva squashové kurty šatnami a sociálním zázemím. Po hře si zde můžete odpočinout v restauraci s útulným barem a velkoplošnou LCD televizí.

Chcete si rezervovat ubytování nebo máte dotaz? Zeptejte se nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět