Rychlý kontakt

Garni Hotel Svitavy
Riegrova 7
568 02 Svitavy

GPS souřadnice:
49°45'33.509"N
16°27'48.891"E

Tel.: +420 461 311 385
Mob.: +420 774 459 999
E-mail: info@garni-svitavy.cz

Garni Hotel Svitavy - FacebookGarni Hotel Svitavy na Facebooku


Přijímáme platební karty:
Garni Hotel Svitavy - Master CardGarni Hotel Svitavy - Maestro CardGarni Hotel Svitavy - Visa CardGarni Hotel Svitavy - American Express


Přijímáme slevové karty:
Garni Hotel Svitavy - Sphere Card

Internet:
Wifi

Wifi

Volný čas a zábava ve Svitavách

Městské koupaliště

Svitavské koupaliště přichystalo letos pro své návštěvníky několik novinek. Jednou z nich jsou je bezplatné WI-FI připojení v celém areálu koupaliště. Dále mohou návštěvníci využít 3 metry vysoké nafukovací horolezecké stěny, umístěné na hladině velkého bazénu. Na koupališti lze také zajít na tobogán a čtyřskluzavku. Všechny tyto atrakce lze využívat bezplatně. Mezi další atrakce svitavského koupaliště bude patřit novinka - Bodyzorbing. S Bodyzorbem se můžete válet kolem své osy nebo z kopce dolů, dělat kotouly, hrát fotbal, narážet do sebe apod. Naleznete zde také beachvolleyballové kurty.

Krytý plavecký bazén

Krytý plavecký bazén nabízí příjemné prostředí ke klidnému odpočinku, kondičnímu plavání nebo relaxaci. Naleznete zde plavecký bazén (25 x 12 m), dětský bazén pro děti do 6 let (9 x 6 m), parní kabinu pro 6 osob samostatně pro muže a pro ženy, whirlpool pro 6 osob a tobogán 93,5 m.

Kapacita krytého plaveckého bazénu je 80 plavců a 50 neplavců. V plaveckém bazénu jsou vyhrazeny dvě dráhy pro kondiční plavání. Ve vestibulu krytého bazénu je v době provozu bazénu otevřen bufet s občerstvením. Na požádání lze také zdarma zapůjčit přebalovací pult. Zakoupené permanentky lze využít na koupališti i na krytém plaveckém bazéně.

Chcete si rezervovat ubytování nebo máte dotaz? Zeptejte se nás.

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět